Ledenvergadering

Ledenvergadering

 Lid worden

Lid worden

 Lidmaatschap

Lidmaatschap

 Bestuur/Contact

Bestuur / contact

 Statuten

Statuten

 ANBI

ANBI

Colofon - Disclamer

Disclaimer Colofon

 Home

 Activiteiten

 Kronyck

 Monumenten

 Publicaties

 Historie

 Links

 Archief

 Vereniging

Aanmelden als lid / abonnee

Lid worden Home Activiteiten Kronyck Publicaties Historie Archief Vereniging Links

Bestuur / contact


Het dagelijks bestuur bestaat uit:

A. Boland, Voorzitter. Weerdjeslaan 32  - 7006 BD Doetinchem   telefoon: 06 13636408.

e-mail: voorzitter@deutekomhistorie.nl

H. Roosenburg-Gerritsen, Secretaris. Kieftskamp 24  - 7006 JH Doetinchem   telefoon: 0314 344438.

e-mail: secretaris@deutekomhistorie.nl

J.C. de Roos, Penningmeester. Badweg 20 - 7004 GV Doetinchem  telefoon: 0314 333926.

e-mail: penningmeester@deutekomhistorie.nl


Overige bestuursleden:

W.B. van der Grijn Santen: lezingen, straatnaamgeving, open monumentendag, overleg gemeente

Loolaan 43 - 7009 BB  Doetinchem. email: grynsanten@planet.nl

J.A.Chevalking: Stadsmuseum, buitengebied.  

Turfweg 15a - 7021 JN Zelhem   telefoon: 0314 334516 email: jdchevalking@hetnet.nl

H.de Haan: website

Brasem 142 - 7008 BN Doetinchem  telefoon: 0314 326790  email: henk-ineke.dehaan@hetnet.nl

H. Van Harten: lezingen en evenementen

Bloemersstraat 36 - 7009 CR Doetinchem  telefoon: 0314 360131 email: h.harten35@upcmail.nl

H. de Hartog: Historie Doetinchem.  

Willemstraat 18 - 7001 GX Doetinchem   telefoon: 0314 332326 email: depinguin@hetnet.nl

H.S. Heijting: tijdschrift Kronyck, website.

Wilhelminastraat 86 - 7001 GX Doetinchem. telefoon: 0314 345113 email: h.heijting@chello.nl

H.W.H. Visser: website.

Hietland 6 - 7009 BW Doetinchem. telefoon: 0314 334162 e-mail: h.visser8@chello.nl


Ledenadministratie: 0314 334266 e-mail: ledenadministratie@deutekomhistorie.nl